Anke SMEETS, juridisch adviesgeefster

anke@huurderssyndicaat.be

Telefonisch bereikbaar op:
  • Ma 13- 16 u
  • Di 9- 12u en 13- 16 u
  • Do: 9- 12 u
  • Vr: 9- 12 u

 

Gerty SCHROOTEN, juridisch adviesgeefster

gerty@huurderssyndicaat.be

Telefonisch bereikbaar op:
  • Di 9- 12 u
  • Woe : 9- 12 u
  • Vr: 9- 12 u

 

Joris JANS, juridisch adviesgever

joris@huurderssyndicaat.be

Telefonisch bereikbaar op:
  • Ma 13- 16 u
  • Di 13- 16 u
  • Woe 9- 12 u
  • Do: 9- 12 u
  • Vr: 9- 12 u

 

Naoual AZIZE, juridisch adviesgeefster

naoual@huurderssyndicaat.be

Telefonisch bereikbaar op:
  • Di 9- 12 u
  • Woe 9- 12 u
  • Do: 9- 12u en 13- 16 u

 

Tiziano ROMEO, juridisch adviesgever

tiziano@huurderssyndicaat.be

Telefonisch bereikbaar op:
  • Ma 13- 16 u
  • Di 9-12 u en 13- 16 u
  • Woe 9- 12 u
  • Do: 13- 16 u
  • Vr: 9- 12 u

 

Rachel Claessens, juridisch adviesgever

rachel@huurderssyndicaat.be

Telefonisch bereikbaar op:
  • Ma 13- 15 u
  • Di 9-11.30u

 

Emel EGILMEZ, juridisch adviesgeefster

 

Güler IŞIK, administratief bediende

 

Heidi Pieters, administratief bediende

 

Farida BOUSSAIDA, interieurverzorgster

 

Els BRANS, coördinator

els@huurderssyndicaat.be

Telefonisch bereikbaar op:
  • Ma 13- 16 u
  • Di 9- 12u en 13- 16u
  • Woe 9- 12u
  • Do: 9- 12u en 13- 15u
  • Vr: 9- 12 u en 13- 15u